Betrouwbaar en Betrokken

Ons team bestaat uit enthousiaste professionals die betrouwbaar en betrokken zijn bij de behoeften van de klant. Dagelijks staan zij voor u klaar. Ons supportteam zelfs 24/7!

Eric van der Hoef

Account Management Noord Nederland
Managing Director (MT member)

E: e.van.der.hoef@traka.nl
T: +31 (0) 634 759 204

Wim Boerbooms

Account Management Zuidwest Nederland
(MT member)

E: w.boerbooms@traka.nl
T: +31 (0) 624 910 385

Bert Kalfics

Account Management Oost Nederland


E: b.kalfics@traka.nl
T: +31 (0) 686 836 042

Mano Campos

Account Management Zuidwest Nederland

E: m.campos@traka.nl
T: +31 (0) 612 643 516

Dick van Wensveen

Operational Manager
(MT member)

E: d.van.wensveen@traka.nl
T: +31 (0) 10 2570010

Vincent de Vries

System / Service Engineer


E: support@traka.nl
T: +31 (0) 10 2570010

Danny Kersten

Service Engineer

E: support@traka.nl
T: +31 (0) 10 2570010

Rutger Schouten

Service Engineer

E: support@traka.nl
T: +31 (0) 10 2570010

Jasper Tiemann

IT Consultant

E: support@traka.nl
T: +31 (0) 10 2570010

Petra Kreft

Administrator and HR
(MT member)

E: p.kreft@traka.nl
T: +31 (0) 10 2570010

Paula van Duijnhoven

Sales Assistant


E: p.van.duijnhoven@traka.nl
T: +31 (0) 10 2570010

Erwin van Helden

Marketing Manager


E: e.van.helden@traka.nl
T: +31 (0) 630 220 505